• 637914408988303643_sed13.JPG
  • 637914409031595027_sed14.JPG
  • 637914409067220300_sed15.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Kosení louky

ID Aukce: 2434
Olej, plátno, fixované na kartonu, 49,5 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:30:35

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 36

ICZ35361 1500019.10.2022 19:25:35
MXD24159 1400019.10.2022 19:24:22
ICZ35361 1300019.10.2022 19:23:24
MXD24159 1200014.10.2022 13:39:21
TTH03020 1100014.10.2022 13:39:11
MXD24159 1000014.10.2022 13:39:11
TTH03020 950014.10.2022 13:39:01
MXD24159 900014.10.2022 13:39:00
TTH03020 850014.10.2022 13:38:50
MXD24159 800010.10.2022 21:30:49
TTH03020 750010.10.2022 21:30:45
MXD24159 700009.10.2022 22:48:42
DUZ14429 650009.10.2022 22:48:40
MXD24159 600001.10.2022 19:22:40
YMI54708 550001.10.2022 19:22:34
MXD24159 500001.10.2022 19:22:30
YMI54708 490001.10.2022 19:22:23
MXD24159 480001.10.2022 19:22:19
YMI54708 470001.10.2022 19:22:14
MXD24159 460001.10.2022 19:22:09
YMI54708 450001.10.2022 19:22:03
MXD24159 440001.10.2022 19:21:58
YMI54708 430001.10.2022 19:21:54
MXD24159 420001.10.2022 19:21:48
YMI54708 410001.10.2022 19:21:46
MXD24159 400027.09.2022 19:04:25
TTH03020 390027.09.2022 19:04:17
MXD24159 380008.09.2022 19:38:25
ZZU50418 370008.09.2022 19:38:18
MXD24159 360014.08.2022 20:00:34