• 637914414407953151_sig4.JPG
  • 637914414348263699_sig3.JPG
  • 637914414467216494_sig5.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

U chalupy

ID Aukce: 2437
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

3 700 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:28:00

100 Kč

Příhozů: 13

JES06045 370019.10.2022 19:00:43
LEI72329 360019.10.2022 19:00:43
JES06045 350019.10.2022 19:00:32
LEI72329 340019.10.2022 19:00:32
JES06045 330019.10.2022 19:00:21
LEI72329 320019.10.2022 19:00:21
JES06045 310019.10.2022 19:00:09
LEI72329 300019.10.2022 15:43:44
QSY84956 290017.10.2022 22:12:50
TRR46225 280012.10.2022 22:33:34
QSY84956 270009.10.2022 22:49:33
RNO58803 260016.09.2022 14:09:25
QSY84956 250027.06.2022 23:31:06