• 637914415879965535_sig7.JPG
  • 637914415976738345_sig9.JPG
  • 637914415932153440_sig8.JPG

Sigmund Karel Jan

*1897 +1959

Zima

ID Aukce: 2438
Olej, karton, 49 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:45:20

500 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 33

XRF77627 850019.10.2022 19:40:19
DVV90715 800019.10.2022 19:35:22
XRF77627 750019.10.2022 19:30:37
MCW19658 700019.10.2022 19:25:41
RGG56310 650019.10.2022 19:25:24
MCW19658 600019.10.2022 19:25:21
RGG56310 550019.10.2022 15:44:37
UOV89439 500019.10.2022 15:44:27
RGG56310 490019.10.2022 15:44:27
UOV89439 480019.10.2022 15:44:16
RGG56310 470019.10.2022 15:44:16
UOV89439 460019.10.2022 15:44:06
RGG56310 450019.10.2022 15:44:05
UOV89439 440019.10.2022 15:43:55
RGG56310 430019.10.2022 13:45:30
XRF77627 420019.10.2022 13:45:22
RGG56310 410019.10.2022 10:40:32
DJW52101 400019.10.2022 10:40:21
RGG56310 390019.10.2022 10:40:21
DJW52101 380019.10.2022 10:40:11
RGG56310 370018.10.2022 19:12:49
XRF77627 360018.10.2022 19:12:41
RGG56310 350018.10.2022 18:42:52
JUK94408 340018.10.2022 18:42:47
RGG56310 330018.10.2022 8:48:03
CKV33258 320017.10.2022 22:13:12
XRF77627 310012.10.2022 22:33:53
DVV90715 300010.10.2022 21:31:21
CKV33258 290009.10.2022 22:50:11
HBY96821 280026.09.2022 21:18:40