• 637925329521088709_sc5.JPG
  • 637925329610839663_sc6.JPG
  • 637925329707090391_sc7.JPG
  • 637925329785997521_sc8.JPG

Ščerbakov Jiří

*1926 +2007

Rogalo v Pyrenejském údolí

ID Aukce: 2441
Olej, plátno, 90 cm x 90 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Provenience : Z rodiny autora. Žák Emila Filly.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:33:39

1 000 Kč

MEB38452 1500019.10.2022 19:28:39