• 637925334511498557_fre1.JPG
  • 637925334874141405_fre3.JPG
  • 637925334743114841_fre.JPG
  • 637925334817109980_fre2.JPG

Fremund Richard

*1928 +1969

Dívka s býky

ID Aukce: 2444
Akvarel, tuš, 37 cm x 48 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:39:02

500 Kč

FGU49242 600019.10.2022 19:34:02
YGV11257 550008.10.2022 12:01:33
ULD24254 500019.07.2022 8:15:47
VLZ56456 210011.07.2022 11:24:08
ULD24254 200007.07.2022 15:16:20