• 637927299970734570_nej1.JPG
  • 637927300063547504_nej2.JPG
  • 637927300103548064_nej3.JPG
  • 637927300022453740_nej.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Horská krajina

ID Aukce: 2446
Olej, plátno, 82 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:06:54

5 000 Kč

Příhozů: 22

LZV61649 9500019.10.2022 20:01:54
RGQ68176 9000019.10.2022 20:00:28
LZV61649 8500019.10.2022 19:56:13
RGQ68176 8000019.10.2022 19:55:56
LZV61649 7500019.10.2022 19:53:14
RGQ68176 7000019.10.2022 19:51:34
LZV61649 6500019.10.2022 19:48:56
RGQ68176 6000019.10.2022 19:48:20
LZV61649 5500019.10.2022 19:44:19
KKL18448 5000019.10.2022 19:43:52
LZV61649 4900019.10.2022 19:43:34
KKL18448 4800019.10.2022 19:43:26
LZV61649 4700019.10.2022 19:42:51
CVA40928 4600019.10.2022 19:42:43
LZV61649 4500019.10.2022 19:39:41
CVA40928 4400019.10.2022 19:38:37
LZV61649 4300019.10.2022 19:38:15
KKL18448 4200019.10.2022 19:37:48
LZV61649 4100019.10.2022 19:35:22
KKL18448 4000019.10.2022 19:34:04
IDP78698 3900018.10.2022 8:48:23
MVR53638 3800010.07.2022 9:48:37