• 637929746717730784_vov.JPG
  • 637929746811328914_vov3.JPG
  • 637929746768984585_vov2.JPG
  • 637929746663355582_vov1.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 2451
Olej, plátno, 60 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:00:27

1 000 Kč

Příhozů: 37

DWT40097 1800019.10.2022 19:55:27
ZCE40429 1700019.10.2022 19:51:50
DWT40097 1600019.10.2022 19:51:33
NUV20706 1500019.10.2022 19:46:55
DWT40097 1400019.10.2022 19:43:12
NUV20706 1300019.10.2022 19:39:31
ZCE40429 1200019.10.2022 19:36:31
DWT40097 1100019.10.2022 19:28:32
NUV20706 1000019.10.2022 19:21:09
DWT40097 950019.10.2022 19:21:07
NUV20706 900019.10.2022 19:19:23
DWT40097 850019.10.2022 19:19:20
NUV20706 800019.10.2022 19:17:23
DWT40097 750019.10.2022 19:15:17
YAH73287 700019.10.2022 18:48:17
DWT40097 650019.10.2022 16:40:34
OHD80312 600019.10.2022 15:35:52
ZCE40429 550019.10.2022 13:39:10
DWT40097 500003.10.2022 10:11:54
TKL04894 460003.10.2022 10:11:33
DWT40097 450003.10.2022 10:11:30
TKL04894 440002.10.2022 19:01:46
TKL04894 430002.10.2022 19:01:31
DWT40097 420002.10.2022 18:18:27
TKL04894 320002.10.2022 18:17:53
DWT40097 310002.10.2022 18:17:45
TKL04894 300002.10.2022 18:17:22
DWT40097 290002.10.2022 18:17:16
TKL04894 280002.10.2022 18:07:23
DWT40097 270002.10.2022 18:07:23