• 637929811116583672_sed4.JPG
  • 637929811161248617_sed5.JPG
  • 637929811203600675_sed6.JPG
  • 637929811250476037_sed7.JPG
  • 637929811340632974_sed9.JPG
  • 637929811299069911_sed8.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Přímská silnice

ID Aukce: 2454
Kvaš, papír, 37 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1954 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:45:00

1 000 Kč

Příhozů: 15

TJH76835 1400019.10.2022 19:32:59
AWL47731 1300019.10.2022 19:32:55
TJH76835 1200019.10.2022 13:21:00
GUO11525 1100019.10.2022 13:20:50
TJH76835 1000019.10.2022 13:20:18
GUO11525 950019.10.2022 13:20:12
TJH76835 900019.10.2022 13:16:45
GUO11525 850019.10.2022 13:16:41
TJH76835 800018.10.2022 8:49:26
CED37358 750018.10.2022 8:49:16
TJH76835 700018.10.2022 8:49:15
CED37358 650018.10.2022 8:49:05
TJH76835 600018.10.2022 8:49:05
CED37358 550018.10.2022 8:48:55
TJH76835 500017.10.2022 12:15:41