• 637929828941372593_cs.JPG
  • 637929829023427111_cs3.JPG
  • 637929828896826774_cs1.JPG
  • 637929828986864347_cs2.JPG

Csordák Ludvík

*1864 +1937

Bříza ve stráni

ID Aukce: 2457
Olej, karton, 27 cm x 21 cm. Signováno vlevo dole. Práce z akademie. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:48:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

LHR08255 2300019.10.2022 18:41:31
DIU63722 2200019.10.2022 18:19:06
LHR08255 2100019.10.2022 18:07:40
DIU63722 2000019.10.2022 17:54:41
LHR08255 1900019.10.2022 16:03:14
MIN52841 1800019.10.2022 15:09:58
LHR08255 1700019.10.2022 10:27:57
MIN52841 1600019.10.2022 9:38:09
LHR08255 1500019.10.2022 9:30:26