• 637929832644237042_ma1.JPG
  • 637929832727380629_ma.JPG
  • 637929832809104394_ma3.JPG
  • 637929832849417207_ma4.JPG
  • 637929832767537162_ma2.JPG

Malý Václav

*1874 +1935

Ratibořice - Lovecký pavilonek

ID Aukce: 2459
Olej, karton, 25 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:04:44

500 Kč

Příhozů: 11

SIB22869 500019.10.2022 19:59:43
GLH12639 480019.10.2022 19:55:08
SIB22869 460019.10.2022 19:54:23
GLH12639 450019.10.2022 19:53:04
SIB22869 410019.10.2022 19:48:09
GLH12639 380019.10.2022 19:41:31
FRM20743 370019.10.2022 19:32:16
GLH12639 360019.10.2022 18:34:58
FRM20743 320019.10.2022 18:01:24
GLH12639 310019.10.2022 17:37:40
FRM20743 300011.10.2022 8:59:10