• 637929834631977846_2.JPG
  • 637929834759433898_4.JPG
  • 637929834674009417_1.JPG
  • 637929834718808833_3.JPG

Nečitelně signováno

ID Aukce: 2460
Pastel, papír, 74 cm x 88 cm. Signováno monogramem a datováno vlevo dole. Rám silně poškozen. Malba místy poškozena.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:52:48

100 Kč

TGD13477 310019.10.2022 19:47:48
VDQ14524 300010.10.2022 21:15:51