• 637929835566901974_fe1.JPG
  • 637929835647840092_fe2.JPG
  • 637929835689871622_fe3.JPG
  • 637929835606902273_fe.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Praha

ID Aukce: 2461
Olej, karton, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:02:39

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 34

RNC21861 650019.10.2022 19:57:38
EUR96460 600019.10.2022 19:57:17
RNC21861 550019.10.2022 19:55:46
ZST84205 500019.10.2022 19:55:32
RNC21861 490019.10.2022 19:55:28
ZST84205 480019.10.2022 19:55:11
RNC21861 470019.10.2022 19:55:08
ZST84205 460019.10.2022 19:54:50
RNC21861 450019.10.2022 19:54:28
EUR96460 440019.10.2022 19:54:17
RNC21861 430019.10.2022 19:53:49
ZST84205 420019.10.2022 19:53:27
RNC21861 410019.10.2022 19:52:58
ZST84205 400019.10.2022 19:52:45
RNC21861 390019.10.2022 19:52:25
ZST84205 380019.10.2022 19:52:08
RNC21861 370019.10.2022 19:51:45
ZST84205 360019.10.2022 19:51:29
RNC21861 350019.10.2022 19:51:11
ZST84205 340019.10.2022 19:50:53
EUR96460 330019.10.2022 19:50:05
TPE60768 320019.10.2022 19:48:48
RNC21861 310019.10.2022 19:48:06
EUR96460 300019.10.2022 19:40:37
TDK77257 290019.10.2022 19:00:43
EUR96460 280019.10.2022 18:47:25
LFF94133 270019.10.2022 18:45:38
TDK77257 260019.10.2022 18:30:46
OVM70388 250019.10.2022 15:26:17
LFF94133 240011.10.2022 11:38:20