• 637929837762656343_bor1.JPG
  • 637929837807830969_bor.JPG
  • 637929838168100140_bor3.JPG
  • 637929838122364624_bor2.JPG

van Borselen Jan Willem

*1825 +1889

V lese

ID Aukce: 2463
Olej, plátno, 42 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:54:00

100 Kč

Příhozů: 6

YPO87249 250019.10.2022 19:34:26
GPB88902 240019.10.2022 19:34:12
YPO87249 230019.10.2022 19:34:05
GPB88902 220019.10.2022 19:32:38
YPO87249 210019.10.2022 19:32:35
GPB88902 200017.10.2022 14:19:55