• 637929839141774244_fa.JPG
  • 637929839190859226_fa2.JPG
  • 637929839240104331_fa3.JPG
  • 637929839100523939_fa1.JPG

Famíra Emanuel

*1900 +1970

Loděnice

ID Aukce: 2464
Olej, plátno, 25 cm x 60 cm. Nesignováno. Na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:25:42

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 66

ZNU67439 3000019.10.2022 20:20:41
EQR25137 2900019.10.2022 20:18:40
ZNU67439 2800019.10.2022 20:16:20
EQR25137 2600019.10.2022 20:14:39
ZNU67439 2500019.10.2022 20:13:08
EQR25137 2300019.10.2022 20:12:41
ZNU67439 2200019.10.2022 20:12:04
EQR25137 2100019.10.2022 20:08:42
ZNU67439 2000019.10.2022 20:08:32
EQR25137 1900019.10.2022 20:08:32
ZNU67439 1800019.10.2022 20:08:22
EQR25137 1700019.10.2022 20:07:50
QEY21582 1600019.10.2022 20:05:34
EQR25137 1427719.10.2022 20:02:04
ZNU67439 1327719.10.2022 20:01:54
EQR25137 1227719.10.2022 19:57:20
ZNU67439 1127719.10.2022 19:55:01
EQR25137 1027719.10.2022 19:52:40
ZNU67439 977719.10.2022 19:50:04
BRG43203 927719.10.2022 19:49:54
ZNU67439 877719.10.2022 19:49:54
BRG43203 827719.10.2022 19:49:43
ZNU67439 777719.10.2022 19:31:02
ZQT12039 600019.10.2022 16:41:42
ZNU67439 550019.10.2022 16:01:08
QEY21582 500019.10.2022 16:00:58
ZNU67439 490019.10.2022 16:00:58
QEY21582 480019.10.2022 16:00:47
ZNU67439 470019.10.2022 16:00:47
QEY21582 460019.10.2022 16:00:37