• 637929846846723659_cha1.JPG
  • 637929846924067727_cha2.JPG
  • 637929846886723876_cha.JPG
  • 637929846963459045_cha3.JPG
  • 637929847003417058_cha4.JPG

Chaba Karel

*1925 +2009

Studna

ID Aukce: 2465
Litografie, 56 cm x 40 cm. Signováno dole uprostřed. Číslováno 83/100. Zaskleno. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:08:44

100 Kč

Příhozů: 32

HTO89942 420019.10.2022 20:03:44
GUT42983 400019.10.2022 20:02:46
HTO89942 390019.10.2022 20:02:37
GUT42983 380019.10.2022 20:01:11
HTO89942 370019.10.2022 20:01:07
GUT42983 360019.10.2022 19:57:30
PPQ68229 350019.10.2022 19:57:19
GUT42983 340019.10.2022 19:57:19
PPQ68229 330019.10.2022 19:57:08
GUT42983 320019.10.2022 19:57:08
PPQ68229 310019.10.2022 19:56:58
GUT42983 300019.10.2022 19:56:57
PPQ68229 290019.10.2022 19:56:46
GUT42983 280019.10.2022 19:56:46
PPQ68229 270019.10.2022 19:56:35
GUT42983 260019.10.2022 19:56:35
PPQ68229 250019.10.2022 19:56:25
GUT42983 240019.10.2022 19:56:25
PPQ68229 230019.10.2022 19:56:14
GUT42983 220019.10.2022 19:56:14
PPQ68229 210019.10.2022 19:56:04
GUT42983 200019.10.2022 19:54:07
IHS19333 190019.10.2022 19:54:01
GUT42983 180019.10.2022 19:51:19
IHS19333 170019.10.2022 19:51:18
GUT42983 160019.10.2022 19:50:58
IHS19333 150019.10.2022 19:50:52
GUT42983 140019.10.2022 19:50:36
IHS19333 130019.10.2022 19:50:34
GUT42983 120019.10.2022 19:49:54