• 637929848326632231_va1.JPG
  • 637929848455119853_va3.JPG
  • 637929848366632747_va.JPG
  • 637929848498088888_va4.JPG
  • 637929848411664746_va2.JPG

Vavřina Jiří

*1944 +

Kejklíř

ID Aukce: 2466
Olej, karton, 34 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:57:00

100 Kč

EGS22313 100025.08.2022 15:30:18