• 637929852965353498_vo.JPG
  • 637929853018010418_vo2.JPG
  • 637929853073899491_vo3.JPG
  • 637929852919209708_vo1.JPG

Volf František

*1897 +1983

Zimní motiv

ID Aukce: 2470
Olej, karton, 50 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:01:00

100 Kč

OAJ63076 100019.10.2022 19:33:54