• 637949562333412975_10.JPG
  • 637949562425444916_11.JPG
  • 637949562230566830_9.JPG
  • 637949562505446793_12.JPG
  • 637949562613260126_13.JPG

van Vries Roelof Jansz

*1630 +1681

Park s figurální stafáží

ID Aukce: 2475
Olej, dřevo, 41,5 cm x 31,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

65 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:06:00

5 000 Kč