• 637951286095604784_klen1.JPG
  • 637951286287168750_klen2.JPG
  • 637951286379200934_klen3.JPG
  • 637951286198418067_klen.JPG

Klen Viktor

*1870 +1939

Moře

ID Aukce: 2484
Olej, plátno, 75 cm x 96 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:15:00

100 Kč

GAD74624 200019.10.2022 17:36:05