• 637951301663703282_lis1.JPG
  • 637951304078409217_lis2.JPG
  • 637951301792923031_lis.JPG
  • 637951304147315957_lis3.JPG
  • 637951304222785299_lis4.JPG

Liesler Josef

*1912 +2005

Dürer

ID Aukce: 2485
Litografie, 60 cm x 44 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:56:13

500 Kč

Příhozů: 42

NYU59761 550019.10.2022 20:51:13
VVA09326 500019.10.2022 20:49:46
NYU59761 490019.10.2022 20:49:37
VVA09326 480019.10.2022 20:47:01
NYU59761 470019.10.2022 20:45:39
VVA09326 460019.10.2022 20:40:50
MYH90672 450019.10.2022 20:36:29
NYU59761 440019.10.2022 20:32:26
VVA09326 430019.10.2022 20:30:55
NYU59761 420019.10.2022 20:26:32
VVA09326 410019.10.2022 20:26:07
NYU59761 400019.10.2022 20:21:43
MYH90672 390019.10.2022 20:20:30
NYU59761 380019.10.2022 20:18:41
MYH90672 370019.10.2022 20:16:37
NYU59761 360019.10.2022 20:12:13
MYH90672 350019.10.2022 20:08:13
NYU59761 340019.10.2022 18:44:32
FDO55127 330019.10.2022 18:43:49
NYU59761 320019.10.2022 18:43:44
FDO55127 310019.10.2022 18:09:28
NYU59761 300019.10.2022 18:09:19
FDO55127 290019.10.2022 11:56:52
PPP78977 280019.10.2022 11:56:44
FDO55127 270019.10.2022 10:52:47
NYU59761 260013.10.2022 6:31:06
PPP78977 250012.10.2022 22:36:44
NYU59761 240012.10.2022 14:28:13
MYH90672 230012.10.2022 14:27:28
NYU59761 220012.10.2022 14:27:28