• 637951313710997571_br3.JPG
  • 637951313407714306_br1.JPG
  • 637951313604903047_br2.JPG
  • 637951313510215100_br.JPG

Březina Karel

*1922 +2004

Praha

ID Aukce: 2489
Olej, plátno, 45 cm x 51 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:40:30

1 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 52

BDF23368 1200019.10.2022 20:35:30
YMI31811 1100019.10.2022 20:30:47
BDF23368 1000019.10.2022 20:30:09
YMI31811 950019.10.2022 20:30:03
BDF23368 900019.10.2022 20:29:16
YMI31811 850019.10.2022 20:29:16
BDF23368 800019.10.2022 20:27:45
YMI31811 750019.10.2022 20:26:35
BDF23368 700019.10.2022 20:26:15
YMI31811 650019.10.2022 20:25:28
BDF23368 600019.10.2022 20:25:16
YMI31811 550019.10.2022 20:23:30
BDF23368 500019.10.2022 20:23:21
YMI31811 490019.10.2022 20:23:12
BDF23368 480019.10.2022 20:22:59
YMI31811 470019.10.2022 20:22:57
BDF23368 460019.10.2022 20:22:49
YMI31811 450019.10.2022 20:22:40
BDF23368 440019.10.2022 20:22:18
YMI31811 430019.10.2022 20:22:11
BDF23368 420019.10.2022 20:21:57
YMI31811 410019.10.2022 20:21:49
BDF23368 400019.10.2022 20:21:36
YMI31811 390019.10.2022 20:21:28
BDF23368 380019.10.2022 20:21:15
YMI31811 370019.10.2022 20:20:52
YMI31811 360019.10.2022 20:20:40
BDF23368 350019.10.2022 20:20:22
YMI31811 340019.10.2022 20:20:21
BDF23368 330019.10.2022 20:20:01