• 636203564034742702_wagner10.JPG
  • 636203564087086452_wagner12.JPG
  • 636203563981148952_1wagner10.JPG

Wagner Karel

*1886 +1963

Les v zimě u Herálce

ID Aukce: 249
Olej, plátno, 74,5 x 84 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

24 300 Kč

24 300 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:45:00

1 000 Kč