• 637951338255656709_mar1.JPG
  • 637951338455658492_mar2.JPG
  • 637951338548627686_mar4.JPG
  • 637951338348626167_mar.JPG
  • 637951338636597114_mar3.JPG

Marantonio Filippo

*1863 +1937

Čtoucí venkované

ID Aukce: 2493
Olej, plátno, 23 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 21:04:13

500 Kč

Příhozů: 42

EIO64043 550019.10.2022 20:59:13
JRG26472 500019.10.2022 20:58:16
EIO64043 490019.10.2022 20:56:12
JRG26472 480019.10.2022 20:55:36
EIO64043 470019.10.2022 20:52:59
JRG26472 460019.10.2022 20:52:35
EIO64043 450019.10.2022 20:51:18
JRG26472 440019.10.2022 20:50:54
EIO64043 430019.10.2022 20:46:29
JRG26472 420019.10.2022 20:46:05
EIO64043 410019.10.2022 20:43:10
JRG26472 400019.10.2022 20:42:39
EIO64043 390019.10.2022 20:38:38
JRG26472 380019.10.2022 20:34:00
XUI58094 370019.10.2022 20:31:54
JRG26472 360019.10.2022 20:31:02
XUI58094 350019.10.2022 20:30:38
JRG26472 340019.10.2022 20:27:54
XCZ73194 330019.10.2022 20:27:43
JRG26472 320019.10.2022 20:27:36
XCZ73194 310019.10.2022 20:27:22
JRG26472 300019.10.2022 20:27:16
XCZ73194 290019.10.2022 20:27:01
JRG26472 280019.10.2022 20:26:56
XCZ73194 270019.10.2022 20:26:41
JRG26472 260019.10.2022 20:26:34
XCZ73194 250019.10.2022 20:26:10
JRG26472 240019.10.2022 20:26:04
XCZ73194 230019.10.2022 20:25:48
JRG26472 220019.10.2022 20:25:44