• 637951341876243147_sed6.JPG
  • 637951341988774978_sed7.JPG
  • 637951341783742172_sed4.JPG
  • 637951341670303816_sed5.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Žně

ID Aukce: 2495
Olej, plátno, fixované na kartonu, 11,5 cm x 20 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:26:00

100 Kč

YXS22623 140019.10.2022 19:15:27
CYS63065 130019.10.2022 19:14:45
YXS22623 120019.10.2022 19:14:38
CYS63065 110019.10.2022 15:49:35
YXS22623 100016.08.2022 23:14:18