• 637951346513462591_ju1.JPG
  • 637951346733623624_ju2.JPG
  • 637951346887064398_ju4.JPG
  • 637951346602057022_ju.JPG
  • 637951346812686507_ju3.JPG

Jüngling Břetislav

*1921 +1980

Hradec od jihu

ID Aukce: 2498
Akvarel, 27 cm x 74 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Vlevo nahoře mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:29:20

100 Kč

Příhozů: 6

CSV44005 160019.10.2022 20:24:19
LDX97294 150019.10.2022 19:35:10
GUG11498 140026.09.2022 14:04:09
BGF63170 130008.09.2022 8:03:34
KNK60426 120006.09.2022 10:48:37
BGF63170 110028.08.2022 9:53:40