• 637951348946496287_jung.JPG
  • 637951349104465979_jung2.JPG
  • 637951349189623110_jung3.JPG
  • 637951349028527885_jung1.JPG
  • 637951349273222764_jung4.JPG

Jüngling Břetislav

*1921 +1980

Sedící akt

ID Aukce: 2499
Kolorovaná kresba, 56 cm x 43 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:30:00

100 Kč

HPK91145 100011.10.2022 10:35:03