• 637952229364058854_li1.JPG
  • 637952229723010508_li.JPG
  • 637952229856917787_li2.JPG
  • 637952229938480903_li3.JPG

Liesler Josef

*1912 +2005

Amor a Psyché

ID Aukce: 2507
Litografie, 52 cm x 33 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 117/200. Rozměr tiskové plochy 32 cm x 25 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 21:02:53

100 Kč

Příhozů: 11

YZF18234 200019.10.2022 20:57:53
OOI94685 190019.10.2022 20:56:50
YZF18234 180019.10.2022 20:52:15
OOI94685 170019.10.2022 20:48:34
YZF18234 160019.10.2022 20:43:55
OOI94685 150019.10.2022 20:39:56
JFK99096 140019.10.2022 20:37:27
OOI94685 130010.10.2022 11:06:35
WEU35594 120010.10.2022 9:18:02
OOI94685 110007.10.2022 17:46:18
UTB23082 100025.08.2022 20:13:49