• 637952231462007984_kom1.JPG
  • 637952231597644245_kom.JPG
  • 637952231683582349_kom2.JPG
  • 637952231751923682_kom3.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Loď

ID Aukce: 2508
Suchá jehla, 59 cm x 40 cm. Signováno dole uprostřed. Vlevo dole číslováno 8/50. Rozměr tiskové plochy 36 cm x 23 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:39:00

100 Kč

RZC79915 110007.10.2022 17:47:41
AKN07303 100025.08.2022 20:14:33