• 637952926481291361_k1.JPG
  • 637952926624157352_k2.JPG
  • 637952926685251589_k3.JPG
  • 637952926762688865_k4.JPG
  • 637952926557242399_k.JPG

Kupka František

*1871 +1957

Plány a křivky

ID Aukce: 2512
Litografie, papír, velikost listu 30 cm x 22 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 14/100.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:43:00

100 Kč

Příhozů: 14

EZU53851 430025.08.2022 20:15:37
AIN60277 420025.08.2022 20:15:29
EZU53851 410018.08.2022 15:20:34
CNA17077 400018.08.2022 15:20:34
EZU53851 390018.08.2022 15:20:23
CNA17077 380018.08.2022 15:20:23
EZU53851 370018.08.2022 15:20:13
CNA17077 360018.08.2022 15:20:13
EZU53851 350018.08.2022 15:20:02
CNA17077 340018.08.2022 15:20:02
EZU53851 330018.08.2022 15:19:52
CNA17077 320018.08.2022 15:19:52
EZU53851 310018.08.2022 15:19:42
CNA17077 300018.08.2022 13:45:48