• 637952936079825806_z2.JPG
  • 637952936258582550_z3.JPG
  • 637952936339840366_z4.JPG
  • 637952936173576251_z.JPG

Zrzavý Jan

*1890 +1977

Pobřeží se studnou a malou loďkou

ID Aukce: 2516
Litografie, papír, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/150. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 20:50:05

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 29

SHF59593 1400019.10.2022 20:45:05
OJR36275 1300019.10.2022 20:38:41
SHF59593 1200019.10.2022 20:22:30
CUE91611 1100019.10.2022 19:05:03
OJR36275 1000019.10.2022 18:56:47
EYB35531 950019.10.2022 18:45:24
CUE91611 900019.10.2022 18:45:18
EYB35531 850019.10.2022 18:29:04
CUE91611 800019.10.2022 18:21:15
OJR36275 750019.10.2022 18:01:23
CUE91611 700019.10.2022 16:11:22
OJR36275 650019.10.2022 9:01:46
IGA55974 600018.10.2022 8:50:18
EYB35531 550018.10.2022 8:50:07
IGA55974 500018.10.2022 8:49:36
EYB35531 490018.10.2022 8:49:29
IGA55974 420018.10.2022 8:10:33
EYB35531 410018.10.2022 8:10:22
IGA55974 400012.10.2022 22:52:59
FRG59426 390012.10.2022 22:52:56
IGA55974 380027.09.2022 14:24:50
OJR36275 370027.09.2022 14:24:42
IGA55974 360025.08.2022 20:17:51
XJC69130 350025.08.2022 20:17:44
IGA55974 340020.08.2022 21:26:30
OJR36275 330020.08.2022 21:26:28
IGA55974 320019.08.2022 10:03:45
OJR36275 310019.08.2022 10:03:39
IGA55974 300018.08.2022 15:21:15