• 637979769613783080_kav1.JPG
  • 637979769785347169_kav2.JPG
  • 637979769863785232_kav3.JPG
  • 638004770145447923_kavan_sig.jpg
  • 637979769702221542_kav.JPG
  • 637979769933789446_kav4.JPG

Jarní louky

ID Aukce: 2534
Olej, lepenka, 27 cm x 38,5 cm. Signováno hůře čitelně vpravo dole. Kolem roku 1910. Na zadní straně přípis. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

41 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 21:09:26

1 000 Kč

KEB20014 4100019.10.2022 21:04:26
WJE44460 4000019.10.2022 17:25:50
CJG86086 3900019.10.2022 17:25:11
WJE44460 3800019.10.2022 17:15:29
CJG86086 3700019.10.2022 17:14:16
WJE44460 3600019.10.2022 13:49:48
CJG86086 3500011.10.2022 10:29:23