• 638030770655472917_por2.JPG
  • 638030770422887413_por1.JPG
  • 638030770530759665_por.JPG
  • 638030770751879854_por3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní motiv

ID Aukce: 2551
Olej, plátno, fixované na kartonu, 40 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:11:40

1 000 Kč

OFB57122 2400022.02.2023 19:06:40
UCT60104 2300022.02.2023 19:06:13
OFB57122 2200022.02.2023 19:06:08
UCT60104 2100022.02.2023 19:05:10
OFB57122 2000022.02.2023 19:05:04
UCT60104 1900015.02.2023 12:01:25
HOT09824 1800020.11.2022 23:16:00