• 638061041174368112_bil2.JPG
  • 638061041104672499_bil1.JPG
  • 638061040977640027_bil.JPG
  • 638061041243280737_bil3.JPG

Bílek Alois

*1887 +1961

Letní idyla

ID Aukce: 2559
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:19:28

1 000 Kč

Příhozů: 9

RKE60147 2000022.02.2023 19:14:28
JTU86895 1900022.02.2023 19:14:10
RKE60147 1800022.02.2023 19:14:06
JTU86895 1700022.02.2023 19:13:38
RKE60147 1600022.02.2023 19:13:29
JTU86895 1500022.02.2023 19:13:06
RKE60147 1400022.02.2023 19:13:04
JTU86895 1300021.02.2023 22:55:01
GUF20536 1200001.02.2023 0:18:55