• 636098338532844210_1prihoda.JPG
  • 636098338766133465_prihoda.JPG
  • 636098338953171724_prihoda1.JPG
  • 636098339085207199_prihoda2.JPG

Příhoda Václav

*1888 +1944

ID Aukce: 256
Olej, plátno, 66 x 78 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:52:00

500 Kč