• 638061042723123163_hof.JPG
  • 638061043002442986_hof3.JPG
  • 638061042918124375_hof2.JPG
  • 638061042837655288_hof1.JPG

Hofbauer Arnošt

*1869 +1944

Bílý květ

ID Aukce: 2560
Olej, plátno, fixované na kartonu, 50 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:18:00

500 Kč

OWE72586 800022.02.2023 18:56:03