• 638061056762226379_lev3.JPG
  • 638061056573259884_lev1.JPG
  • 638061056703631927_lev2.JPG
  • 638061056648631504_lev.JPG

Šimák Lev

*1896 +1989

ID Aukce: 2567
Olej, plátno, 59 cm x 70 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

23 200 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:42:42

1 000 Kč

Příhozů: 13

QFO12239 2320022.02.2023 19:37:42
ETE45205 2220022.02.2023 19:37:40
QFO12239 2120022.02.2023 19:33:21
ETE45205 2020022.02.2023 19:30:42
QFO12239 1920022.02.2023 19:26:55
ETE45205 1820022.02.2023 19:26:46
QFO12239 1720022.02.2023 19:23:36
ZSG07869 1620022.02.2023 19:21:23
QFO12239 1350022.02.2023 19:19:36
ZSG07869 1250022.02.2023 19:19:25
QFO12239 800022.02.2023 19:17:09
ZSG07869 750022.02.2023 19:17:02
QFO12239 700022.02.2023 19:13:59