• 636098340820423070_1mares.JPG
  • 636098340992929458_mares.JPG
  • 636098341103714409_mares1.JPG
  • 636098341222624754_mares2.JPG

Mareš J.

Zimní krajina

ID Aukce: 257
Olej, plátno, 55,5 x 75 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 20:53:00

100 Kč