• 638080184878410711_mac1.JPG
  • 638080184918098778_mac2.JPG
  • 638080184959817848_mac3.JPG
  • 638080184830887825_mac.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

ID Aukce: 2573
Olej, lepenka, 24,5 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:31:00

1 000 Kč

YAN86947 1300022.02.2023 18:58:34
NGQ23353 1200022.02.2023 17:52:37
YAN86947 1100022.02.2023 17:52:37
NGQ23353 1000015.02.2023 12:02:48