• 638080200152458772_pet2.JPG
  • 638080200199178127_pet3.JPG
  • 638080200106520918_pet.JPG
  • 638080200062914317_pet1.JPG

Petrák A.

Dívka

ID Aukce: 2581
Olej, plátno, 34 cm x 29 cm. Signováno a datováno 1877 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:43:45

100 Kč

ZQX01465 300022.02.2023 19:38:45