• 638082637444583458_lochmann.JPG
  • 638082637499584130_lochmann2.JPG
  • 638082637388489532_lochmann1.JPG
  • 638082637563982199_lochmann3.JPG

Lochman Jiří

*1951 +

Had a vejce

ID Aukce: 2597
Olej, sololit, 31 cm x 54,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 19:55:00

100 Kč

RAV97288 100015.02.2023 12:04:05