• 638082640095933040_jel1.JPG
  • 638082640162027329_jel2.JPG
  • 638082640225485715_jel3.JPG
  • 638082640028901269_jel.JPG
  • 638082640287517442_jel4.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Pivoňky

ID Aukce: 2598
Olej, karton, 50 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:18:58

1 000 Kč

RHX69685 1400022.02.2023 20:13:57
BOM63442 1300022.02.2023 20:09:24
RHX69685 1200022.02.2023 20:04:33
BOM63442 1100022.02.2023 20:04:06
RHX69685 1000022.02.2023 19:59:28
BOM63442 950022.02.2023 19:58:31
RHX69685 900022.02.2023 19:53:53