• 638082646178389775_zv.JPG
  • 638082646338391268_zv2.JPG
  • 638082646401516490_zv3.JPG
  • 638082646277140522_zv1.JPG

Zvěřina Bohumír František

*1835 +1908

Vyhlídka

ID Aukce: 2600
Kombinovaná technika, 24 cm x 42 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

15 500 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:04:08

1 000 Kč

Příhozů: 8

KMT94879 1550022.02.2023 19:59:08
CYD56964 1400022.02.2023 19:58:26
KMT94879 1300022.02.2023 19:58:24
CYD56964 1200022.02.2023 19:57:14
KMT94879 1100022.02.2023 19:57:04
CYD56964 1000020.02.2023 16:19:00
MBY59530 950020.02.2023 8:47:21
CYD56964 200015.02.2023 12:04:22