• 637914392149329925_kam1.JPG
  • 637914392277461378_kam3.JPG
  • 637914392191986497_kam.JPG
  • 637914392237148560_kam2.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Folklór

ID Aukce: 2604
Olej, plátno, 63 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:37:00

500 Kč

Příhozů: 24

KCG63793 800022.02.2023 20:32:00
CDI36939 750022.02.2023 20:31:28
KCG63793 700022.02.2023 20:27:53
CDI36939 650022.02.2023 20:27:07
KCG63793 600022.02.2023 20:26:40
CDI36939 550022.02.2023 20:25:32
PLE98768 500022.02.2023 20:25:04
PLE98768 490022.02.2023 20:24:51
CDI36939 480022.02.2023 20:23:54
KCG63793 470022.02.2023 20:23:45
CDI36939 460022.02.2023 20:22:28
PLE98768 450022.02.2023 20:22:23
KCG63793 440022.02.2023 20:19:10
PLE98768 430022.02.2023 20:17:46
KCG63793 420022.02.2023 20:12:52
QZD09380 410022.02.2023 20:08:38
PLE98768 400022.02.2023 20:07:24
QZD09380 360022.02.2023 20:06:42
PLE98768 350022.02.2023 20:06:41
QZD09380 340022.02.2023 20:02:24
KCG63793 330022.02.2023 20:01:50
QZD09380 320022.02.2023 19:59:20
WIC18619 310022.02.2023 15:15:16
PLE98768 300031.01.2023 17:02:30