• 638083387724306560_pas1.JPG
  • 638083387894932865_pas2.JPG
  • 638083387966027163_pas3.JPG
  • 638083388103059195_pas5.JPG
  • 638083387828213361_pas.JPG
  • 638083388029621129_pas4.JPG

Pašek Jan

*1891 +1960

Konvalinky

ID Aukce: 2605
Olej, deska, 37 cm x 27 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1920.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:03:00

100 Kč

RMD04092 200007.01.2023 19:08:01