• 638083393502424617_sva.JPG
  • 638083393592910906_sva1.JPG
  • 638083393667516668_sva2.JPG
  • 638083393763970736_sva3.JPG
  • 638083393849127383_sva4.JPG

Švarc Václav

*1886 +1956

Macešky

ID Aukce: 2608
Olej, deska, 24 cm x 27 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:08:09

100 Kč

Příhozů: 6

NRH42908 250022.02.2023 20:03:09
UKW37273 240022.02.2023 20:01:52
NRH42908 230022.02.2023 20:01:32
UKW37273 220022.02.2023 20:01:03
NRH42908 210022.02.2023 20:00:30
UKW37273 200021.02.2023 16:08:34