• 638085150452938893_hu1.JPG
  • 638085150397467534_hu.JPG
  • 638085150503251524_hu2.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Zima

ID Aukce: 2616
Olej, deska, 35 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Místy mírně poškozeno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:36:59

100 Kč

Příhozů: 13

YII74451 420022.02.2023 20:31:59
BGA82736 410022.02.2023 20:28:37
YII74451 400022.02.2023 20:28:22
BGA82736 390022.02.2023 20:26:50
MFK35583 380022.02.2023 20:26:27
BGA82736 370022.02.2023 20:25:43
YII74451 360022.02.2023 20:24:47
BGA82736 350022.02.2023 20:24:33
MFK35583 340022.02.2023 20:24:27
BGA82736 330022.02.2023 20:22:58
YII74451 320022.02.2023 20:18:35
MFK35583 310022.02.2023 20:13:52
WVA13701 300016.02.2023 21:53:00