• 638085169047090647_man1.JPG
  • 638085169112917809_man.JPG
  • 638085169191824675_man2.JPG
  • 638085169250262354_man3.JPG

Mandel Cyril

*1873 +1907

Muž v kroji

ID Aukce: 2626
Akvarel, 36 cm x 16 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:25:46

500 Kč

Příhozů: 33

JIR07752 600022.02.2023 20:20:46
JIR07752 550022.02.2023 18:13:25
NTG25632 500022.02.2023 18:13:24
JIR07752 490022.02.2023 18:13:14
NTG25632 480022.02.2023 18:13:14
JIR07752 470022.02.2023 18:13:03
NTG25632 460022.02.2023 18:13:03
JIR07752 450022.02.2023 18:12:53
NTG25632 440022.02.2023 18:12:52
JIR07752 430022.02.2023 18:12:42
NTG25632 420022.02.2023 18:12:42
JIR07752 410022.02.2023 18:12:32
NTG25632 400022.02.2023 18:12:31
JIR07752 390022.02.2023 18:12:21
NTG25632 380022.02.2023 10:46:38
PMW28950 370022.02.2023 10:46:30
NTG25632 360022.02.2023 10:25:13
JIR07752 350022.02.2023 10:25:03
NTG25632 340022.02.2023 10:23:29
JIR07752 330022.02.2023 10:23:26
NTG25632 320022.02.2023 9:38:06
NWC96482 310022.02.2023 9:38:03
NTG25632 300022.02.2023 9:37:55
NWC96482 290022.02.2023 9:37:54
NTG25632 280020.02.2023 15:54:25
JIR07752 270020.02.2023 15:54:17
NTG25632 260024.01.2023 8:42:16
ORQ99498 250024.01.2023 8:42:08
NTG25632 240023.01.2023 14:57:42
JIR07752 230023.01.2023 14:57:33