• 638085170358727505_por.JPG
  • 638085170419821704_por2.JPG
  • 638085170286070417_por1.JPG
  • 638085170470446827_por3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

ID Aukce: 2627
Olej, karton, 25 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:52:36

1 000 Kč

Příhozů: 32

CEX72340 1100022.02.2023 20:47:35
VBY88567 1000022.02.2023 20:45:27
CEX72340 950022.02.2023 20:40:34
VBY88567 900022.02.2023 20:38:59
CEX72340 850022.02.2023 20:34:27
ROH32416 800022.02.2023 20:32:21
CEX72340 750022.02.2023 20:30:05
VBY88567 700022.02.2023 20:29:55
ROH32416 650022.02.2023 20:27:42
CEX72340 600022.02.2023 20:26:42
ROH32416 550022.02.2023 20:26:15
CEX72340 500022.02.2023 20:26:10
VBY88567 490022.02.2023 20:25:51
ROH32416 480022.02.2023 20:23:45
VBY88567 470022.02.2023 20:23:18
CEX72340 460022.02.2023 20:21:32
VBY88567 450022.02.2023 19:00:54
XBH15005 440022.02.2023 19:00:23
VBY88567 430022.02.2023 18:56:17
XBH15005 420022.02.2023 17:57:32
CEX72340 410022.02.2023 16:45:58
VBY88567 400022.02.2023 12:54:24
STH95565 390022.02.2023 10:07:39
VBY88567 380021.02.2023 16:01:00
CEX72340 370020.02.2023 21:57:59
VBY88567 360020.01.2023 7:39:28
CEX72340 350019.01.2023 21:17:32
VBY88567 340010.01.2023 9:11:43
VBY88567 330010.01.2023 0:25:35
ZZG57046 320010.01.2023 0:25:31