• 638085956040310076_sch1.JPG
  • 638085956173614017_sch3.JPG
  • 638085956245645583_sch4.JPG
  • 638085955962496951_sch.JPG
  • 638085956110332278_sch2.JPG

Schauer Karel

*1905 +

U Rybníka

ID Aukce: 2631
Olej, plátno, 37 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:55:32

500 Kč

Příhozů: 14

GHD03316 500022.02.2023 20:50:32
SRQ70290 490022.02.2023 20:46:01
EWK06819 410022.02.2023 20:45:49
SRQ70290 400022.02.2023 20:43:54
EWK06819 390022.02.2023 20:42:12
SRQ70290 380022.02.2023 20:41:14
EWK06819 370022.02.2023 20:40:25
SRQ70290 360022.02.2023 20:39:57
EWK06819 350022.02.2023 20:39:09
SRQ70290 340022.02.2023 20:37:34
GHD03316 330022.02.2023 20:34:44
SRQ70290 320022.02.2023 20:30:13
GHD03316 310022.02.2023 20:28:02
EWK06819 300022.02.2023 17:55:13