• 638085972672762495_lib1.JPG
  • 638085972740804567_lib.JPG
  • 638085972806274079_lib2.JPG
  • 638085972870180807_lib3.JPG
  • 638085972930992263_lib4.JPG

Líbal František

*1896 +1974

Malé stavidlo

ID Aukce: 2636
Olej, plátno, fixované na kartonu, 42 cm x 53 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Na zadní straně popsáno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:34:00

1 000 Kč

Příhozů: 11

PYD47759 1500022.02.2023 19:05:07
KYA23520 1200022.02.2023 12:03:09
NBL83678 1100022.02.2023 12:03:04
KYA23520 1000022.02.2023 11:56:53
NBL83678 950022.02.2023 11:56:46
KYA23520 800022.02.2023 11:54:58
NBL83678 750022.02.2023 11:54:53
KYA23520 650022.02.2023 11:54:38
NBL83678 600022.02.2023 11:54:32
KYA23520 550030.01.2023 22:08:32
PYD47759 500021.01.2023 12:32:19